Profi Cook PC-SV 1126 Sous Vide

78.99

Univerzálny ponorný varič SV 1126 od výrobcu Profi Cook využijete pri varení metódou Sous-Vide, čo je varenie pri nízkej konštantnej teplote, kedy je zachované maximum chuti, vône, šťavy a vitamínov. Tento varič Sous Vide je prenosný, môžete s ním variť v akejkoľvek žiaruvzdorné nádobe s výškou cca 18 cm. Varič je vybavený multifunkčným LED displejom, ktorý vám ukáže zvolenú teplotu, aktuálnu teplotu a časovač. Elektronický volič teploty je modro podsvietený a umožní vám nastavenie teploty v rozsahu od 25 do 100 °C (po 0,1 °C). Varič má funkciu udržiavania teploty, funkciu automatického vypnutia pri nízkej hladine vody a možno použiť ako jogurtovač. Konštantná teplota sa udržuje vďaka precíznemu obehovému čerpadlu a vodná cirkulácia je 7 – 8 l/min. Ďalej vás poteší 99 hodinový časovač a nastaviteľný montážny klip. Varič SV 1126 sa ľahko ovláda a čistí. Má dotykový ovládací panel. Telo je vyrobené z nerdzavejúcej ocele a je opatrený ergonomicky tvarovanou rukoväťou.

Výrobca: ProfiCook