Panvica TitanPOWER ø 28 cm

58.99

Titánové panvice TitanPOWER značky Tescoma vydržia extrémnu záťaž. Špičkové panvice s nepriľnavým povrchom s titánovou vrstvou, na ktoré sa môžete spoľahnúť aj pri intenzívnom každodennom používaní.Charakterizuje ich extrémne vysoká odolnosť, tvrdosť a oderuvzdornosť, veľmi rýchle a rovnomerné rozloženie tepla, dlhodobé udržanie akumulovanej teploty a masívne prevedenie, ktoré sa nedeformuje. Vďaka vysoko nepriľnavému povlaku sa pokrmy v panviciach TitanPOWER nepripaľujú, prepekajú sa rovnomerne, zachovávajú si svoju prirodzenú chuť i šťavnatosť. Smažiť môžete zdravo a s použitím minimálneho množstva tuku. Komfortná nehrdzavejúca rukoväť je k panvici prichytená masívnymi kovovými nitmi. Panvice TitanPOWER neobsahujú žiadne plastové časti, sú žiaruvzdorné a môžete ich používať aj na dopekanie v pečúcich rúrach. Použitými materiálmi sú kvalitný kov, extra odolný titánový povrch a pre rukoväť nehrdzavejúca oceľ. Titánový povrch panvice je vhodný aj pre kovové obracačky a neostré kovové náradie. Panvice TitanPOWER sú použiteľné na všetkých typoch sporákov, vrátane indukčných a vhodné na umývanie v umývačke riadu. Nadštandardná záruka 5 rokov.

Výrobca: Tescoma