Držiak na kuchynské utierky na stenu 28 cm

Vypredané !!!

Tento držiak na kuchynské utierky si zamilujete. Je totiž vybavený jedinečnou patentovanou technológiou, ktorá vám umožní odtrhnúť vždy presne jednu kuchynskú utierku. A to aj jednou rukou!Držiak má pružinu, takže je ľahké odtrhnúť jednu utierku jednou rukou. Zo strany má rýchloupínací gombík. K uvoľneniu gombíka stačí stlačiť tlačidlo. Rolku vďaka tomu vymeníte rýchlo. Je určený pre bežné utierky (dĺžka kotúča do 23 cm).Držiak je vyrobený z liatej nehrdzavejúcej ocele, je odolný voči poškodeniu. Pre pripevnenie na stenu stačia 3 skrutky, ktoré sú súčasťou balenia. Simplehuman používa špičkové materiály a inovatívne výrobné postupy. Preto vám pre tento model držiaku môže ponúknuť záruku 5 rokov.

Výrobca: Simplehuman