74022 stojacia podlahová lampa Roxas

Kategórie: ,
Výrobca:

Stojaca lampa Roxas v modernom štýle je vlastným dizajnom značky Rabalux, ktorý sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu a teplým tónom môže stať elegantným a útulným prvkom zariadenia obývačky. Vďaka svojej veľkosti nezaberá veľa miesta, takže ju môžete umiestniť takmer kdekoľvek v obývačke.Lampa je celá vyrobená z kovu, jej valcovitý tvar je daný dlhými tenkými medenými tyčami, zatiaľ čo malý okrúhly podstavec je matne čierny. Keďže zdroje svetla sú jasne viditeľné cez tienidlo, odporúča sa používať tento model s estetickými žiarovkami iného tvaru, než sú bežné žiarovky.Svietidlo Roxas je možné používať s dvoma svetelnými zdrojmi každý s maximálnym príkonom do 40 W a päticami typu E27. Jeden zdroj svetla smeruje nahor, druhý dole. Ak chcete navodiť útulnú, domácu atmosféru, odporúčame zvoliť pre lampu teplé biele žiarovky.Stojaca lampa Roxas s textilným káblom má výšku 710 mm, priemer 120 mm a dĺžku kábla 1800 mm. Tento model sa dodáva bez svetelných zdrojov.

Farba: medená

Výrobca: Rabalux